Veido tonikas ir jo svarba odos priežiūroje

Greičiausiai, kiekviena moteris savo kasdieniame veido odos priežiūros rituale naudoja prausiklį, veido kremą ir paakių kremą. Visos mes žinome, kad svarbu švariai nuvalyti veido odą ir ją pamaitinti tinkamu kremu. Tačiau labai daug moterų pamiršta apie toniką, kuris taip pat, kaip prausiklis, ar kremas, turi būti naudojamas kasdien.

Klaidinga yra toniką prilyginti veido prausikliui arba miceliniui vandeniui, nes jis nėra skirtas veido odos valymui. Toniko paskirtis – atgaivinti odą, paruošti odą kitų priemonių naudojimui, t.y. serumui, kremui. Sudrėkinta toniku oda geriau įsisavins veikliąsias medžiagas ir bus sudrėkinti gilesni jos sluoksniai.

Natūralus odos pH yra 5,5- 5,9 , o vandens gali siekti ir dvigubai daugiau. Svarbu žinoti, kad bet koks odos paviršiaus pH padidėjimas sukelia puikią terpę daugintis bakterijoms.

O tonikas ne tik padeda sudrėkinti odą ir atstatyti jos pH, bet ir sutraukia poras. O tai labai svarbu toms, kurių veido oda riebesnė ar mišri. Be to, nors jis ir nėra skirtas odos valymui, vis tik likusius nešvarumus taip pat padės pašalinti. Kartais net ir labai kruopščiai valant veido odą užsilieka nešvarumų. O jie užkemša poras.

Tonikas padeda ir sausai odai, ją išlygina, sudrėkina, padeda odai greičiau atsinaujinti. Tiesa, svarbu pasirinkti ir tinkamą veido toniko rūšį, kadangi kiekvienas jų turi skirtingą poveikį. Kokybiško veido toniko sudėtyje turėtų būti alijošiaus, glicerino, vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, kurios padeda atgaivinti veido odą ir sureguliuoti jos PH.

Veido tonikas puikiai atgaivina ir tonizuoja veido odą. Todėl jį rekomenduojama naudoti ir ryte ir vakare.

Pirkinių krepšelis