Sertifikatai

0001

NaTrue – Natūralios ir ekologiškos kosmetikos asociacija

Nature‘s Secrets yra vienintelis  Šri Lankos kosmetikos gamintojais, kurio gamybos pricipai ir prekių asortimentas yra  sertifikuotas pagal labai griežtus NATRUE standartus. Šis ženklas yra didelis iššūkis gamintojams ir yra suteikiamas tik autentiškiems, ekologiškiems kosmetikos produktams.

www.natrue.org

ISO 22716  – Gamintojo gerosios gamybos praktikos sertifikatas

Kosmetikos gamybai naudojama itin higieniška įranga, kuri atitinka tarptautinės ISO 22716 geros gamybos praktikos (GMP) kosmetikos gaminiams keliamus reikalavimus.

ISO 9001:2015 Kokybės vadybos sistemos sertifikavimas

Gamintojas yra sertifikuotas pagal tarptautinę ISO 9001: 2015 kokybės vadybos sistemą. ISO 9001 standartas skatina procesinio požiūrio taikymą kuriant, įgyvendinant ir gerinant kokybės vadybos sistemos rezultatyvumą, kad būtų padidintas klientų pasitenkinimas tenkinant klientų reikalavimus.

ISO 14001:2015 Aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikavimas

Gamintojas yra sertifikuotas pagal tarptautinę ISO 14001:2015 aplinkosaugos vadybos sistemą. ISO 14001 standartas padeda įmonėms parodyti atsakingą požiūrį į globalines ir vietines aplinkos apsaugos problemas, leidžia formalizuoti įsipareigojimus aplinkos apsaugos srityje ir parodyti jų įgyvendinimą, taikant  politiką, tikslus ir aplinkos apsaugos programas.

Aukščiausias aplinkosaugos apdovanojimas „National Green Awards“

Didžiuojames, kad Nature‘s Secrets kosmetikos gamintojas gavo aukščiausią nacionalinį aplinkosaugos apdovanojimą už žiedinės ekonomikos įgyvendinimą, programos „Zero Water Waste“ vykdymą nuo 2008 metų bei Šri Lankos biologinės įvairovės išsaugojimą.

Pirkinių krepšelis