Apie mus

NATURE‘S SECRETS – tai natūralių ingredientų supergalia iš Šri Lankos.

Smaragdo žalumo saloje prieš 5000 metų atsirado ir iki šiandien yra praktikuojama Ajurvedos medicinos išmintis, todėl turtingos gamtos galios naudojamos ne tik medicinoje, bet ir grožio ritualų praktikoje.

Mokslą ir gamtą daugiau nei prieš pusšimtį metų saloje sujungė Kumarasinghe šeima. Jos sukurta bendrovė gamtos teikiamas dovanas paverčia išskirtiniais, bioaktyviais, natūralios kosmetikos produktais.

Taip NATURE‘S SECRETS, įkvėpta tūkstantmečių kūno ir sielos grožio puoselėjimo tradicijų bei pasitelkusi šiuolaikines kosmetologijos technologijas, sukūrė natūralią, saugią ir efektyvią kosmetiką profesionaliam naudojimui namuose.

Pagrindiniai NATURE‘S SECRETS kosmetikos ingredientai – natūralūs aliejai, raminančiomis, valančiomis, drėkinančiomis savybėmis pasižymintys Šri Lankoje augančių augalų ekstraktai.

NATURE‘S SECRETS „Natural“ linijai yra suteiktas Tarptautinės natūralios ir organinės kosmetikos asociacijos „NaTrue“ sertifikatas. Nepriekaištingą bendrovės produktų kokybę užtikrina ISO 9001 ir 14001 kokybės vadybos sertifikatai. Kompanija pelniusi tvarios ir atsakingos gamtai gamybos apdovanojimus, naudoja atsinaujinančius gamtos šaltinius, griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais. Kosmetikoje naudojami augaliniai produktai yra užauginti ekologiniuose Šri Lankos ūkiuose, kosmetika vegetariška, joje nėra mineralinių aliejų, parabenų, silikonų, alkoholio. Gamintojo įkurtame privačiame tyrimų centre nuolat atliekami pažangūs moksliniai vertingų augalų savybių tyrimai.

NATURES – tai Šri Lankos salą įsimylėjusių žmonių projektas, sukurtas tam, kad kiekvienas iš mūsų galėtų pajausti šios egzotiškos salos dvasią ir gamtos lobynus savo namuose. Kompanija yra vienintelė NATURE‘S SECRETS kosmetikos atstovė Baltijos šalyse, glaudžiai bendradarbiaujanti su gamintoju Šri Lankoje, taip užtikrindama, jog visa produkcija jus pasieks išskirtinai šviežia.

apie-mus-video
Greitas ir patogus pristatymas

Pristatysime Jūsų užsakymą per 3 darbo dienas. Vilniuje prekes galite atsiimti tą pačią dieną

Konsultacijų
centras

Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 val., savaitgaliais nuo 12:00 iki 15:00 val.

Nemokamas
pristatymas

Užsakymai, kurių vertė daugiau kaip 50 EUR, pristatomi nemokamai

Gamtai draugiška
pakuotė

Jūsų užsakymas atkeliaus eko dėžutėje ir vandenyje tirpiomis užpildo granulėmis

apie-mus-video (1)
Pirkinių krepšelis