Natūralių ingredientų supergalia – Nature’s Secrets kosmetika

Kur atsirado Nature‘s Secrets

Žvilgtelėję į beribį Indijos vandenyną pamatytumėte ryškią smaragdinę salą – nuostabiąją Šri Lanką.

Ši sala užburia savo atogrąžų žaluma, stebina savo augalijos ir gyvūnijos įvairove bei pribloškia savo arbatų plantacijų dydžiu. Saloje jau daugiau kaip 5000 metų puoselėjamos senųjų gyventojų sukurtos Hela Vedos natūralaus gydymo sistemos ir natūrali Ajurvedinė medicina. Todėl nuo seno Šri Lanka laikoma sveikatos ir natūralaus gydymo būdų lobynu. Daugybė žinių apie gydomąsias augalų savybes buvo perduodamos iš kartos į kartą, kruopščiai dokumentuojamos, užrašant jas ant palmių lapų.

Nenuostabu, kad būtent Šri Lankoje gimė natūrali kosmetika Nature’s Secrets, kuri taip puikiai harmonizuoja su gamta.

Gamtos ir mokslo bendradarbiavimas

Mūsų kosmetikos gamyboje naudojami ingredientai atkeliauja iš su meile kurto bei rūpestingai prižiūrimo vietinio privataus vaistinių augalų sodo. Šiame stebuklingame sode galima rasti daugiau kaip 800 rūšių įvairiausių vaistinių augalų, pasižyminčių išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis.

Sakysite, kad vien gydomųjų vaistinių augalų sodo nepakanka kokybiškai kosmetikai pagaminti? Tam, kad kosmetika būtų pagaminta kuo įmanoma kokybiškiau ir efektyviau, Nature’s Secrets natūralios kosmetikos gamintojas į pagalbą pasikviečia mokslą. Stebuklingame sode, veikia augalų tyrimų centras, kuris išmoningai suderina senųjų gyventojų dokumentuotas žinias apie Hela vedos natūralias gydymo sistemas bei natūralią Ajurvedinę mediciną su šių dienų mokslo žiniomis apie augalus bei jų gydomųjų savybių pritaikymą. Minėtas augalų tyrimo centras nuolatos plečia tyrimus bendradarbiaudamas su vietiniais bei tarptautiniais pažangiausiai mokslinių tyrimų institutais. Visi šie nenutrūkstami tyrimų procesai ir nuolatos atnaujinamos žinios užtikrina Nature’s Secrets produktų efektyvumą.

Kosmetikos gamyboje nepamirštama ir techninė pusė – gamybos įranga. Nature’s Secrets turi pažangiausią ir higieniškiausią Šri Lankoje gamybos įrangą, atitinkančią Europos gerąją gamybos praktiką (GMP) ir tarptautinius reikalavimus ISO 9001 ir ISO 14001.

Kosmetika be žiaurumo

Nature’s Secrets natūralios kosmetikos gamintojas remiasi pagarba ir atjauta bet kokiai gyvybės formai, todėl išdidžiai deklaruoja, kad gamybos procese nenukentėjo nė vienas gyvūnas. Kosmetika nėra ir niekada nebus testuojama su gyvūnais.

Nepasimestinis rūpestingumas aplinka

Nature‘s Secrets natūralios kosmetikos gamintojas nuolatos stengiasi saugoti aplinką, taikydamas įvairias tausojimo ir tvarumo praktikas. Rodydamas nesuvaidintą rūpestį, gamintojas didžiuojasi pranešdamas, kad vienintelis gavo auksinį apdovanojimą National Green Awards kosmetikos pramonėje.

Šri Lankos svarbiausi apdovanojimai aplinkosaugos srityje:

  • Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas,
  • Švarūs ir ekologiški gamybos procesai,
  • Tvarus augalų aprūpinimas,
  • Ekologiškas atliekų tvarkymas,
  • Efektyvus vandens valymas ir pakartotinas jo panaudojimas,
  • Vertingų augalų išsaugojimas,
  • Ekologinės pusiausvyros išsaugojimas.

Nuostabi galimybė

Kai jau susipažinote su Nature’s Secrets kosmetikos gamybos filosofija ir vertybėmis, tikriausiai nesistebite, kodėl mes, įmonė NATURES, pasiryžome pristatyti būtent šią natūralią kosmetiką iš Šri Lankos Lietuvos rinkai.

Šios kosmetikos pagalba mes norime perteikti meilę gamtai bei žmogaus kūnui.

Nature‘s Secrets produktai kuriami su pagarba senųjų gyventojų žinioms, pasitelkiant mokslo pagalbą, apgaubta didžiuliu rūpesčiu aplinkosaugai bei atjauta gyvūnams.

Mūsų produktai padės jums vėl pajusti tikrą, neapsimestinį rūpestį savo kūnu.

Pirkinių krepšelis