Tvarumas ir jo svarba mūsų gyvenime

Sutikite, tvarumo banga įgauna vis didesnį pagreitį, daugelis įvairių prekių gamintojų ieško galimybių paversti produktų pakuotes lengviau perdirbamomis, mažiau teršiančiomis aplinką.

Pagrindinė pakuotės funkcija – pateikti informaciją apie produktą bei išsiskirti iš konkurentų. Todėl kai kurie gamintojai kuria labai dekoratyvias, įvairiais puošybos ir marginimo elementais, ryškiomis spalvomis pasižyminčias etiketes. Vertinant per tvarumo prizmę, tokių pakuočių gamyboje yra sunaudojama daug dažų, pakuotės yra sunkiau perdirbamos, palieka didesnį pėdsaką mūsų gamtoje. Galima būtų ginčytis, ar gali tokių pakuočių kūrėjai teigti, kad jie kuria ir Jums siūlo kompleksiškai natūralumu pasižyminčias prekes ?! Juk visada svarbu yra ir vidus, ir išorė – tai, yra iš ko pagamintas produktas, kaip jis pagamintas ir kaip ekologiškai jis supakuotas.

Tvarumas palaipsniui tampa svarbia produkto dalimi, o ne tiesiog pridėtine verte. Kaip pavyzdį paimkime Vakarų Europą, Skandinaviją – šiose šalyse įsivyravo paprastumo, minimalizmo kryptis. Ant produktų etikečių ir pakuočių spausdinami tik būtini tekstai ar ženklai, o gan dideli plotai paliekami neutralios spalvos, tuo tarpu Lietuvoje yra prekių ženklų, kurie savo produkciją pakuoja į itin margas, spalvotas pakuotes, kurioms kurių gamybai sunaudojama begalė dažų. Juk dažai yra medžiaga, sudaryta iš cheminių komponentų, kurie ir utilizacijos metu palieka nepageidaujamą poveikį gamtai.

Su pasididžiavimu galime teigti, kad Nature‘s Secrets gamintojas nebando įšokti į madingą „tvarumo“ traukinio furgoną, o nuo pat pirmos veiklos dienos rūpinasi gamta ir jos išsaugojimu. Jau daugiau kaip 30 metų kuriant grožio produktus, kuriuose slypi natūralių ingredientų supergalia, ypatinga pagarba yra reiškiama gamtai – tik mes vieninteliai turime higieniškiausią ir pažangiausią gamyklą visoje saloje, todėl Jus pasiekia tik aukščiausios kokybės produktai. Mes įkūrėme privatų vaistinių augalų sodą, kuriame auga daugiau kaip 60% salos vaistinių augalų, siekiame iki 2025 metų tapti įmone, kuri visiškai nenaudoja CO2. Nuo 2008 metų esame „Zero Water Waste“ įmonė – mūsų gamykla buvo suprojektuota taip, kad pasiektume nulinį vandens suvartojimą, lietaus vandenį mes surankame į specialius rezervuarus, kruopščiai išvalome ir juo laistome mūsų privatų vaistinių augalų sodą. Taip pat skatiname žiedinę ekonomiką, visos mūsų produkcijos pakuotės yra perdirbamos arba biologiškai skaidomos, joms naudojama itin mažai dažų, kas užtikrina dar greitesnį perdirbimo procesą, nepaliekant jokio žalos pėdsako mūsų gamtai ir planetai.

Mūsų reiškiama pagarba gamtai ir gausybė iniciatyvų saugoti gamtą ir planetą buvo pripažintos tarptautiniu mastu – už tai buvo įteiktas aukščiausias aplinkosaugos apdovanojimas – National Green Awards. Mes esame ir toliau užsibrėžę plėsti tvarumo iniciatyvas , kad būtume pripažinti ekologiškiausiu kosmetikos gamintoju visame pasaulyje. Mūsų iniciatyvos atitinka Jungtinių Tautų darnaus vystymo tikslus* nr.6 ( Švarus vanduo ir sanitarija ), nr.12 ( Atsakinga gamyba ir vartojimas ) , nr.15 ( Gyvybė žemėje ) .

*pasaulio mastu sutarti tikslai, kurie turi būti pasiekti iki 2030 metų.

Pasirinkdami Nature‘s Secrets Jūs ne tik leisite natūralių ingredientų supergaliai rūpintis Jūsų grožiu ir oda, bet kartu prisidėsite prie gamtos išsaugojimo.

Pirkinių krepšelis