Kaip greitai ir efektyviai pagerinti veido odos būklę ?

Veido kaukė yra papildoma odos priežiūros priemonė, kuri turėtų būti naudojama kelis kartus per savaitę. Ji sprendžia specifines odos problemas: šalina riebalų perteklių, sutraukia poras, drėkina sausą odą, šviesina pigmentines dėmeles. Kaukė gerina veido tekstūrą, lygina raukšles ir skatina odos regeneraciją. Tačiau itin svarbu atsirinkti tinkamą kaukę, kad neprisidaryti daugiau žalos, nei naudos. Nes kaip pavyzdys, veido kaukė su retinoliu ar vaisių rūgštimis gali smarkiai sudirginti jautrią odą.
Šiandieninė veido kaukių pasiūla yra itin gausi – tepamos, lakštinės, burbulinės, nulupamos, magnetinės bei putojančios. Šiandien aptarkime, ko gero, labiausiai tradicinį veido kaukės tipą – t.y. tepamas kaukes.
Būtent tokios – tepamos, kreminės, sodrios tekstūros kaukės palaiko lipidinį odos barjerą ir jį saugo. Todėl jos yra itin tinkamos šaltu oru. Paprastai kaukė yra tepama ant švarios veido odos, palaikoma apie 20 minučių ir tuomet yra nuvaloma toniku arba nuplaunama vandeniu. Atminkite, kad veido kaukės perteklių visada reikia nuvalyti, nes priešingu atveju kaukė gali užkimšti poras.
Renkantis kaukę visada reikėtų atkreipti dėmesį į jos sudėtį, tokie skambus ingredientai,kaip auksas, ar platina gali suteikti tik momentinį veido odos atspalvį, tačiau ilgailaikėje perspektyvoje veido oda bus labiau dėkinga Jums, jei leisite jai pasisemti naudingų ingredientų iš alavijų, ciberžolės, kokosų, linų semenų ir pan.

Pirkinių krepšelis